piątek, 4 lutego 2011

Welcome!

Witajcie! Nareszcie udało mi się zebrać i jakoś zabrać się za tego bloga. Założyłam go jakiś czas temu i nic nie zrobiłam aby go upiększyć, ba aby chociażby go otworzyć. Jednak dziś udało mi się. Naglówek jest mojego autorstwa i proszę o nie kopiowanie go. Nie jest jakimś wielkim arcydziełem, ale podoba mi się. Przyznam szczerze nie lubię zaczynać.  Napisanie dla mnie pierwszej notki jest istnym koszmiarem co chyba widać. Kompletnie nie wiem o czym mam pisać. Ech... może napisze parę słów o blogu, i o mnie.
Blog będzie moim pamiętnikiem, dziennikiem takim małym fragmentem internetu należącym tylko do mnie. Przemyślenia, zdjęcia, wspomnienia, relacje. Tak jak na wielu innych blogach.
   A ja, no cóż zwykła nastolatka o długich włosach o kolorze ciemnej czekolany. Obdarzona niebiesko - szarymi oczami które chowają się za okularami. Osoba nieśmiała, uparta, złośliwa, pomocna, stanowcza, umiąca walczyć o swoje. Nie lubi chamstwa, dresów, egozimu, sztuczności. Dziewczyna interesująca się historią (starożytną, wczesnym średniowieczem i erą krucjat), literatura, muzyką, modą i sztuką. W przyszłości marzy aby zostać dziennikarką lub hisotrykiem. W wolnych chwilach czyta książki, pisze opowiadania i piosenki, słucha muzyki, zamyka się we własnym świecie. Jest zakochana, ale chce zapomnieć. Jej motto na dzień dzisiejszy brzmi "Byle do czerwca". Koniec.
   Wiem, nie jest to nic interesującego ale nie miałam lepszego pomysłu, niestety.  W następnej notce postaram się umieścić relacje z wycieczki do telewizji która odbyła się w środę.
 Pozdrawiam.                         

4 komentarze:

 1. o fajnie, ze założyłaś tutaj bloga
  z chęcią będę wpadać

  OdpowiedzUsuń
 2. włosy czekoladowe <3 takie jak moje kiedyś! :)
  dodaje do obserwowanych i zapraszam do mnie ;d

  OdpowiedzUsuń
 3. widze z twittera że też nie lubisz hoeny i jej nowej pisoenki NO ONE :D

  OdpowiedzUsuń